mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Bezzałogowe Systemy Powietrzne

Bezzałogowe Systemy Powietrzne

Nasze autorskie  pojazdy wielowirnikowe (multirotory) to autonomiczne jednostki latające wyposażone w pokładowy system kontroli lotu, umożliwiający wykonanie pionowego startu, autonomicznego lotu, jak i pionowego, precyzyjnego lądowania.

W swojej ofercie posiadamy także płatowce typu  „latające skrzydło”, których start odbywa się z katapulty, a autonomiczne lądowanie za pomocą spadochronu.

Bezzałogowe systemy powietrzne mogą być wyposażone w szereg kamer wysokiej rozdzielczości, systemy nawigacji satelitarnej i wielokanałowe środki łączności, które idealnie spisują się przy wykonywaniu  różnego rodzaju działań,
misji czy inspekcji zapewniając jednocześnie operatorowi komfort  i niezrównaną łatwość  obsługi urządzenia.

Najważniejszą cechą pojazdów bezzałogowych jest fakt, iż nie potrzebują żadnej dodatkowej infrastruktury, za wyjątkiem naziemnej obsługi platformy i systemu sterowania, aby w szybki sposób dokonać  rejestracji i monitoringu wyznaczonego terenu, czy obiektu. Znaczącą zaleta jest także wyjątkowo krótki czas reakcji jeżeli chodzi 

o uruchomienie i przygotowanie jednostki do odbycia lotu.

Bezzałogowe Systemy Powietrzne - to właściwe urządzenia do zadań taktycznych, operacyjnych, zwiadowczych i rozpoznawczych.

Poznaj ofertę naszych autorskich BSP.

Zdjęcia

Pliki do pobrania

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry