mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Dbając o ochronę prywatności osób kontaktujących się z naszą firmą za pomocą Internetu chcemy zapewnić, iż mvb w pełni przestrzega odpowiednich przepisów prawa dotyczących bezpieczeństwa i poufności danych osobowych swoich klientów i partnerów. Zapewniamy, iż przetwarzanie wszystkich danych osobowych przez nasza firmę odbywa się tylko i wyłącznie za potwierdzoną Państwa zgodą w ramach wypełnienia formularza rejestracyjnego na naszej stronie, a także w przypadku, gdy pozwalają na to przepisy związane z dokumentowaniem danych osobowych. Nasza strona internetowa została przygotowana w sposób, który gwarantuje bezpieczeństwo przed niewłaściwym wykorzystaniem Państwa danych osobowych, zmianą ich, utratą oraz ujawnieniem osobom trzecim.

Jednocześnie informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za działania praktykowane przez inne witryny , których łącza mogą znajdować się na naszej stronie.

Wszelkie możliwe zmiany odnośnie stosowanej polityki prywatności w zakresie ochrony danych osobowych będą publikowane na naszej stronie internetowej.

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry