mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

 Ochrona środowiska w firmie pomaga w budowaniu wizerunku ale co najważniejsze promuje działalność      wspierającą i dbającą o środowisko – dobro wspólne wszystkich nas. Do ochrony środowiska przyczyniają się nie  tylko rządy, wprowadzające odpowiednie regulacje prawne dotyczące np. emisji gazów cieplarnianych, ale również  rosnący trend obywateli na bycie eko. Kwestie środowiskowe nabierają coraz większego znaczenia także w  przypadku firm. Rosnąca świadomość społeczna skłania nas do kupowania produktów ekologicznych i korzystania  z usług ekologicznie zarządzanych przedsiębiorstw i proponujących bezpieczne produkty.

 W naszej branży przede wszystkim związane jest to z nakierowaniem i przekonaniem klienta o nowoczesnych  rozwiązaniach technologicznych spełniających jednocześnie wymagania związane z ochroną środowiska.

Prowadząc różnego rodzaju inwestycje zwracamy uwagę na odpowiednie zabezpieczenie sprzętu i jego utylizację. W siedzibie firmy posiadamy specjalistyczne odpowiednio wyposażone pomieszczenia ,w których dokonywana jest utylizacja elementów niebezpiecznych i zagrażających życiu. Wszelkie procedury odnośnie ochrony życia ludzkiego zaczynając od pracowników kończąc na klientach są ściśle przestrzegane i kontrolowane przez inżynierów zajmujących się bezpieczeństwem i higieną pracy.

Śledź nas

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze, Youtube i bądź na bieżąco.

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
do góry