mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Asystent projektanta systemów zabezpieczeń technicznych i instalacji elektrycznych

Oferta skierowana również do STUDENTÓW
Miejsce pracy: Szczecin
Elastyczny czas pracy

Opis stanowiska
• pomoc w sporządzaniu dokumentacji technicznej i projektowej:
rysunki oprogramowanie AutoCAD, opisy i zestawienia MS Word i Excel
• aktywna współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie koordynacji prac projektowych

Wymagania
• wykształcenie w zakresie elektrotechniki – instalacje elektryczne, elektronika lub automatyka
• znajomość pakietu MS Office i AutoCad
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w profesjonalnym zespole
• elastyczny czas pracy (dostosowany np. do zajęć na uczelni)
• specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Asystent Projektanta”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę mvb w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko "Asystent Projektanta".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko Asystent projektanta systemów zabezpieczeń technicznych i instalacji elektrycznych