{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

System zarządzania jakością

System zarządzania jakością w organizacji to odpowiedzialna wizja biznesu.  Właśnie dlatego wdrożyliśmy owe standardy, ponieważ jest to niezbędny cel  działalności firmy gwarantujący stały rozwój poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości i jednoczesnej zgodzie z literą prawa.

W celu realizacji przyjętego systemu wdrożyliśmy standardy zgodne z postanowieniami normy ISO 9001  oraz publikacji NATO -  AQAP 2110.

Uzyskanie wymienionych certyfikatów wydanych przez Wojskową Akademię Techniczną - Centrum Certyfikacji Jakości (dawny Zakład Systemów Jakości i Zarządzania) jest jednym z ważniejszych wydarzeń w  historii mvb na drodze do stworzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa w branży nowych technologii, integracji systemów oraz dedykowanych platform informatyczno - telekomunikacyjnych.

Dbamy tym samym o wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu oferowanych przez nas usług procesów, technologii. Prężnie rozwijamy rynek krajowy  i zagraniczny. Współpracujemy ze światowymi liderami-producentami nowoczesnych rozwiązań, dostawcami, klientami, partnerami tworząc jakże ważną więź w relacjach ludzkich jak i biznesowych. Podnosimy świadomość pracowników w zakresie ochrony środowiska, które należy brać pod uwagę w dzisiejszych realiach i całym procesie funkcjonowania. Odpowiednio dobrany zespół pracowników z pełnym zaangażowaniem podchodzi do uzgodnień co do wymagań jakościowych przy zawieraniu umów, przyjmowaniu oraz realizowaniu zleceń. W tym celu nasza kadra uczestniczy w cyklach specjalistycznych szkoleń, nieustannie podnosząc swoje zawodowe kwalifikacje.
Pliki do pobrania

  • ISO 9001:2015 [121 KB]
  • AQAPAQAP [127 KB]