mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Programista

Programista

Miejsce pracy: Szczecin
Praca na pełen etat

Opis stanowiska:
• projektowanie, tworzenie aplikacji
• opieka i rozwój aplikacji tworzonych na potrzeby klientów, również produkcji mvb
• integracja aplikacji z innymi systemami (również sprzętowymi)

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań i analitycznego myślenia
• znajomość środowiska .NET Framework
• znajomość relacyjnych baz danych SQL wraz z narzędziami do raportowania
• znajomość języka C#
• umiejętność projektowania aplikacji
• prawo jazdy

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość środowisk mobilnych
• znajomość programowania rozwiązań Web

Oferujemy:
• pracę w profesjonalnym zespole
• stabilne zasady zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Programista”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę mvb w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko "Programista".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.