mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Projektant systemów zabezpieczeń technicznych i instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Szczecin
Praca na pełen etat

Opis stanowiska
• projektowanie systemów niskoprądowych teletechnicznych i zabezpieczeń technicznych - SAP, DSO, LAN, SSWiN, CCTV, SKD, SZB
• uczestniczenie w realizacji dokumentacji projektowej, powykonawczej
• obsługa programów do projektowania instalacji niskoprądowych - AutoCad, MS Visio
• analiza możliwości technicznych produktów
• aktywna współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie projektów

Wymagania
• wykształcenie w zakresie elektrotechniki - elektryki, elektroniki, automatyki
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży instalacji niskoprądowych
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i AutoCad
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, samodzielność i odpowiedzialność
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy

Oferujemy
• pracę w profesjonalnym zespole
• stabilne zasady zatrudnienia
• specjalistyczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Projektant”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę mvb w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko "Projektant".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko Projektant systemów zabezpieczeń technicznych i instalacji elektrycznych