mvb

LICENCJA NA BEZPIECZEŃSTWO

Koordynator ds. inwestycji

Miejsce pracy: Szczecin
Praca na pełen etat

Zakres obowiązków:
• Sporządzanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia prac inwestycyjnych
• Bieżące przekazywanie materiałów z budowy do działu projektowego
• Analiza dokumentacji projektowej
• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej
• Rozliczanie wykonanych prac
• Przygotowywanie ofert cenowych

Wymagania:
• Obsługa pakietu Office
• Obsługa oprogramowania AutoCad
• Prawo jazdy kategorii B
• Znajomość branży elektrycznej

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Dostęp do nowoczesnych technologii, pojawienie się każdej nowinki technicznej z zakresu systemów i instalacji technicznych, teleinformatycznych, elektroenergetycznych, technologii budynkowych testujemy niezwłocznie i dostosowujemy do optymalnych potrzeb naszych klientów
• Warunki finansowe dostosowane do bieżących doświadczeń zawodowych kandydatów
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Dynamiczny rozwój i dostęp do specjalistycznych szkoleń
• Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@mvb.pl z dopiskiem „Koordynator ds. inwestycji”. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę mvb w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko "Koordynator ds. inwestycji".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na stanowisko Koordynator ds. inwestycji